Aloe Vera

Aloe Vera je rostlinou, jejíž tisíciletá historie je tak fascinující a zajímavá jako nejpopulárnější historický román. Její divoká krása a terapeutické vlastnosti jí přisoudily punc legendárnosti. Je skutečně jedním z nejúžasnějších darů přírody.

První zápisy o léčivé rostlině Aloe Vera byly provedeny zhruba před 6000 lety v Egyptě. Egypťané ji nazývali "Krev bohů" a "Rostlina nesmrtelnosti". Mayové jí říkali "Zdroj věčného mládí". Již Hippokrates léčil pomocí Aloe Vera a Alexandr Veliký s ní nechával ošetřovat své zraněné vojáky. Egyptské královny Nefertiijti a Kleopatra používali Aloe Vera k péči o svou krásu, Kryštof Kolumbus nepodnikl jedinou cestu bez svého "lékaře v květináči" a také Gándí využíval jejich blahodárně působících účinků.

Ale právě v dnešní době je Aloe Vera důležitější než kdy jindy. Podporuje totiž imunitní systém - přirozenou ochrannou funkci našeho těla - v jeho stálém boji proti stresujícím faktorům, kterých je v současné době opravdu mnoho (znečištěný vzduch, UV záření, radioaktivní zatížení vzduchu, vody i stravy, jedovaté látky v našem těle, patogenní organismy, psychický stres apod.). Pouze dobře fungující imunitní systém může zvítězit nad nemocemi, příp. zabránit jejich vzniku. Naše civilizační nemoci, jako jsou např. alergie, nadváha, vysoký krevní tlak, diabetes, arterioskleróza, onemocnění krevního oběhu, bolesti kloubů a svalů, které jsou také často způsobeny nesprávnou stravou, pomáhá Aloe Vera preventivně odstranit, resp. zmírnit jejich průběh.

Díky velkému počtu vitálních látek v Aloe Vera pomůžete trávicímu systému, doplníte do Vaší stravy vitaminy, minerály a aminokyseliny a navíc podpoříte zdravý životní styl. Aloe Vera dokáže nejen zbavit Vaše tělo jedů, škodlivin a kyselin, ale zároveň posílí Váš imunitní systém. Současně aktivuje samoléčící síly, reguluje tělesné funkce a je tak při mnoha onemocněních smysluplnou doprovodnou terapií.

Aloe Vera je velmi účinnou a rychlou pomocí při úrazech popálením, odřením, říznutím, vymknutím, natažením apod. Podmínkou je okamžité použití. Zejména u popálenin, než dojde k odumření tkáně.

aloe1.jpg
aloe12.gif
aloe vera.jpg
Aloe.jpg

VÍTÁ VÁS ČÍČA
To jsem já Číča

To jsem já Číča

Jaké máte doma zvířátko?

kočičku (4775 | 16%)
pejska (4790 | 16%)
papouška (4181 | 14%)
rybičky (4141 | 14%)
křečka, morče (4058 | 13%)
jiné zvířátko (4135 | 13%)
žádné (4190 | 14%)

Neko

Děkujeme za návštěvu :)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one